Dumaszínház - Innen már csak gurulunk Bödőcs Tibor önálló estje - 20:30 - Teltház
2026. november 10. 20:30
Kedves Vendégeink,
az előadásra minden jegy elkelt!
Köszönjük bizalmukat, jó szórakozást kívánunk!
2026. november 10. kedd 20:30
.png)
Innen már csak gurulunk
Bödőcs Tibor önálló estje
előzenekar: Tóth Edu
.jpg)
Felkértek, írjak ismertetőt az új estemről.
Richard Feynman mondta, hogy "aki azt hiszi, van fogalma a kvantummechanikáról, annak fogalma sincs a kvantummechanikáról." Aki azt hiszi, össze tud hozni egy ismertetőt a majd estéről estére, asszociációkból felépülő műsoráról, az nem tud majd összehozni egy estéről estére, asszociációkból felépülő műsort.
A politikát érintem majd. Minden bizonnyal. Főleg a dán mezőgazdaság gondjait veszem górcső alá. Meg hogy ami a Folketingben megy, az egy vicc. És hogy valami bűzlik Syddanmark régióban. Hadd ne részletezzem. Szörnyű. Egy biztos: a dán királynak mennie kell. Hisz tudjuk, mik vagyunk, de nem tudjuk ám, mivé lehetünk.
Nem értek egyet azzal, hogy egy standuposnak nem kellene a politikával foglalkoznia. Szerintem Adolf Hitlernek és Joszif Visszarionovics Sztálinnak nem kellett volna a politikával foglalkoznia.
Az élet azonban túl rövid, értékes, szép és borzalmas egyben, hogy leragadjunk a dán közigazgatás ezer nyűgénél. Lesz szó bőven másról is, nem csak Koppenhága levegőjének a minőségéről. Terveim szerint.
A többit majd meglátják!
INNEN MÁR CSAK GURULUNK
Előadás linkje:
https://dumaszinhaz.hu/eloadas
Facebook esemény:
https://www.facebook.com/event

















